📚 Könyvajánló 📚
Arrogáns, befolyásos, jóképű és teljesen megközelíthetetlen – ő Danny Walker, a bátyám legjobb barátja. Egy könyörtelen tech-milliárdos, én pedig a dühös ügyfelek hívásait fogadom, akik nem tudják visszaállítani a jelszavukat.
Ő egy londoni luxusvillában él, és több nyaralója is van világszerte, én pedig egy bérlakáson osztozkodom a legjobb barátnőmmel és néhány egérrel.
A világaink nem is állhatnának távolabb egymástól.
Szóba sem jöhet, hogy belezúgjak.
Nyolc évvel ezelőtt abba a hibába estem, hogy flörtöltem vele, de könyörtelenül visszautasított.
A mai napig sem lát bennem mást, mint a legjobb barátja butuska kishúgát. Ami nem is baj, mert egyébként sem bírom elviselni ennek a szenvtelen férfinak a közelségét.
Leszámítva azt, hogy ő a legszexibb pasi, akivel valaha találkoztam.
Most viszont kiderült, hogy megvette a céget, ahol dolgozom, így most ő áll a ranglétra legtetején.
És meg akar szabadulni tőlem.
Danny Walkerrel nem lehet packázni.
De talán hideg, közömbös tekintete mögött több rejlik, mintsem gondolná az ember.
A kőarcú, könyörtelen vezérigazgatók nem buknak a magamfajta szeleburdi csajokra. Vagy talán mégis?
Nagyon köszönöm a példányt a Kossuth kiadónak! 💙
Remek sorozatkezdés. A „hűha” élmény nálam most elmaradt, de ettől függetlenül nagyon jól szórakoztam. A nagy szerelem hiánya talán annak is köszönhető, hogy ez ismét egy „hogyan ne szeressünk bele a legjobb barátunk kishúgába” típusú történet volt. Szerintem már a két kezem is kevés lenne megszámolni, hány hasonlót olvastam mostanában, így talán egy kicsit telítődtem ezzel a toposszal.
Összességében azonban egy jó kezdésről van szó. Egy elképesztően humoros történetről, főként a baráti társaság dinamikájának köszönhetően. Különösen a lányok csapata emelkedik ki: őszintén, néha hangosan nevettem rajtuk. Ezek a nők egyszerűen fantasztikusak – szókimondóak és rendkívül szórakoztatóak. 😂
Charlie régóta odáig van bátyja egyik barátjáért, aki idősebb nála: egy dögös, szexi milliárdos férfi, akivel évekkel ezelőtt volt egy kínos pillanatuk. Azóta Danny mindig furcsán viszonyul hozzá – bár szerintem nem úgy, ahogy a lány gondolja. Inkább ő is vonzódik hozzá, csak ezt nagyon jól leplezi. A morcos, mogorva külső remek álca… egészen addig, amíg már nem.
Ahogy sejthető, idővel szépen lassan elkezdik egymás felé húzni egymást. A tiltott vonzalom pedig mindig különösen izgalmas – hiszen tudjuk, hogy pont ez adja a legnagyobb feszültséget és „édes” pillanatokat. A szerző pedig ezt a kémiát nagyon jól hozza: szenvedélyből nincs hiány.
Összességében az írásmód nagyon tetszett, Danny karaktere kifejezetten erős lett. Charlie viszont néha sok volt számomra – időnként azokat a tipikus hibákat követte el, a nyafogása és a döntései miatt. Nem is volt meglepő, amikor Danny néha gyerekesnek tartotta, mert ebben volt igazság.
A történetben akadnak kissé sablonos fordulatok és félreértések is, de a szerző tudott újat is mutatni. Gördülékenyen, szépen ír, és egyetlen jelenetnél sem érzi az olvasó azt, hogy túlzásba esne.
A humor pedig hatalmas erőssége a könyvnek. Rengeteget adott az élményhez, tényleg sokszor hangosan nevettem. A férfi és női mellékszereplők is nagyon jól sikerültek, igazi színt visznek a történetbe.
Kíváncsian várom a folytatást, remélem, hogy a későbbi kötetekben ez a „barát kishúga” toposz már kevésbé lesz hangsúlyos. Nekem ez volt az egyetlen elem, ami néha levett az élményből, főleg Charlie viselkedése miatt.
Ha az összképet nézem, egy szórakoztató, szenvedélyes és humoros sorozatkezdés. A műfaj kedvelőinek egyértelműen egy új kedvenc indulhatott el.
Ha kedvet kaptatok és szeretnétek beszerezni, akkor KATT IDE.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése