📚 Könyvajánló 📚
„Egy komoly mondanivalóval bíró, mégis cuki, szórakoztató és érzelmes történet. Mindenből pont annyi, amennyi kell.” – Lizzyke olvasó kuckója
Elizabeth Mary Dayton önmagát keresi.
Szabadúszó fotósként nagy lehetőséget kap egy ügynökségnél, ám van egy aprócska bökkenő: az exe is ott dolgozik. Eliza hiába szeretne független, erős nőként bizonyítani, a múlt mindig a sarkában liheg. Úgy érzi, kezébe kell venni az irányítást.
Nick Grant szerint a botrány nem hiba, hanem márkajelzés.
A kamerák előtt lehengerlő, a magánéletében azonban gondosan kerül mindent, ami túl közel kerülhet a szívéhez. A San Francisco Angels sztárirányítójaként pontosan tudja, hogyan kell megszerezni a hőn áhított trófeát. Mindössze egyetlen ellenfél marad az útjában: saját maga.
Las Vegasban minden megtörténhet. Nick és Eliza egy pazar este után ugyanabban az ágyban ébred gyűrűvel az ujján.
De mikor kötöttek házasságot?
Vajon lehet-e veszélyes kapcsolat egy ártatlan meséből?
És lehet-e szerelem egy szemfényvesztésen alapuló kapcsolatból?
Mara Maxine új regénye a Szívtörő világában játszódik. A humorral, szenvedéllyel és fájdalmas titkokkal átszőtt történet arról mesél, hogy nem mindig a botrány a legnagyobb kockázat, hanem az, ha végre hagyjuk szeretni magunkat.
Ezúton is nagyon köszönöm a bizalmat, hogy ismét segíthettem, előolvashattam a történetet! 💜🏈
Leginkább Elle Kennedy Off-Campus sorozatához tudnám hasonlítani ezt a regényt. Szóval, ha a sportrománcokat kedvelő olvasók táborát erősítitek, akkor semmiképp se hagyjátok ki! Igaz, itt nem hokiütőt ragadnak a srácok, hanem amerikai focit játszanak. A szerző mégis remekül mutatja be és ismerteti meg velünk ezt a – számunkra talán kevésbé ismert – sportot.
Az írónő stílusa továbbra is lehengerlő. Gördülékenyen, gyönyörűen és rendkívül érzékletesen ír.
A kötet hivatalosan nem sorozatként van feltüntetve, mégis szorosan kapcsolódik az előző regényhez. Lényegében tekinthetünk rájuk sorozatként is, hiszen ugyanabban a világban játszódnak, csak mindig más-más páros kerül a középpontba.
Ezúttal is találkozhatunk korábbi kedvenceinkkel, Jackkel és Anne-nel, ám most nem ők állnak a történet fókuszában. A főszerepet Jack egyik csapattársa, Nick Grant kapta, míg a női főszereplő Eliza.
Egyszerűen imádtam a párosukat! Együtt is, de külön-külön is fantasztikus karakterek.
Nick elsőre tipikus férfi főhősnek tűnhet: szexi, dögös, híres sportoló, akiért rajonganak a nők, és aki kiemelkedően tehetséges abban a sportban, amit imád. Az írónőnek mégis sikerült teljesen egyedivé formálnia. A humora, a személyisége, a stílusa mind hozzátett ahhoz, hogy sokkal több legyen egy sablon karakterénél.
Első ránézésre akár nagyképűnek is hihetnénk – meg is lenne rá minden oka –, de ahogy egyre jobban megismerjük, gyorsan kiderül, hogy egy rendkívül összetett férfiról van szó. Neki is megvannak a maga terhei, félelmei és nehézségei. Nagyon szerettem végigkövetni az útját, látni, hogyan birkózik meg ezekkel. Amellett, hogy egy elképesztően vonzó sportoló és remek dumája van, egy gondoskodó, figyelmes, mégis férfias karaktert kapunk. Odáig voltam érte!
Eliza is azonnal belopta magát a szívembe. Könnyen szerethető fiatal nő, aki kiváló a munkájában, a magánéletében viszont már rengeteg sérülést hordoz. Neki is megvannak a maga kétségei, félelmei, és olyan múltbeli kapcsolatai, amelyeket nem tud – vagy talán nem is akar, nem mer – teljesen elengedni. Érdekes volt az ő gondolatait és vívódásait is végigkövetni. Kíváncsian vártam, hogyan old meg egy-egy helyzetet. Azt kell mondanom, hogy egy igazán erős női főszereplőt kaptunk, akire abszolút fel lehet nézni.
Kettejüket együtt pedig egyenesen bámulatosak voltak!
Szerintem sokunk egyik kedvenc toposza az érdekházasság, amit itt még megfejel egy random, Las Vegas-i esküvő is, amelynek ténye csak másnap reggel tudatosul bennük. Ezután jön az ötlet, hogy valamilyen szinten mindkettőjüknek előnyös lehet fenntartani a házasság látszatát.
Sejthető, hogy ez nagyon hamar sokkal komolyabbá válik annál, mint amire bármelyikük számított. Maga az alapötlet talán nem újdonság, de az, ahogyan Mara megírta ezt a történetet, már annál inkább. Elképesztően gyönyörű lett.
Nagyon szerettem Nick és Eliza történetét. Megismerni őket külön-külön, majd végignézni, hogyan lesznek két külön emberből egy igazi pár.
Közben rengeteg vicces jelenetet kaptunk a családtagoknak és a barátoknak köszönhetően. Óriásiak voltak! Nagyon sokat nevettem rajtuk.
Mindeközben végigkövethettem a belső vívódásaikat és a lassan kibontakozó szerelmüket is. A kémiára már az első pillanattól kezdve nem lehetett panasz. Igazán ütős párost alkottak. Egyszerre voltak cukik, szexik és szenvedélyesek, az írónő pedig ezt tökéletesen át tudta adni.
Ahogy már az elején is írtam, Mara fantasztikusan ír. Mesél, életre kelti a sportot, a szereplőket, a korábbi párost és az új karaktereket is. Legyen szó szerethető vagy éppen kifejezetten utálható szereplőkről – mert bizony ilyenekből sem volt hiány. A negatív karakterek megalkotásában is remekelt.
A helyszínek leírásai, a cselekmény felépítése és az érzelmek átadása mind-mind fantasztikusak voltak. Sokszor igazi érzelmi cunamit éltem át olvasás közben. Annyira szépen van megírva, hogy szinte minden pillanatot együtt élhetünk át a szereplőkkel.
Ez egy rendkívül szórakoztató sportrománc, amely valós, elgondolkodtató és tanulságos élethelyzeteket is feldolgoz. Egy véletlen házassággal, amely idővel valami sokkal többé fejlődik.
Ha ti is szívesen olvasnátok egy ilyen történetet, akkor semmiképp se hagyjátok ki! Irány a mesés San Francisco, és egy igazán sodró lendületű, különleges kaland, ezúttal Nick és Eliza társaságában!
Én imádtam ezt az utazást velük! 🩷🏈🩷
Külön öröm volt számomra, hogy már akkor elolvashattam ezt a történetet, amikor Mara elkészült a kézirattal, és előolvasóként részese lehettem ennek az útnak. Most pedig csodálatos érzés volt újra kézbe venni, immár a végleges, könyv formájában megjelent változatot.
Ezúton is köszönöm a felkérést és a bizalmat! Mindig öröm együttműködni veled! 🩷
Ha kedvet kaptatok és szeretnétek beszerezni, akkor KATT IDE.






